financování - projekt - stavební povolení - realizace - kolaudace - to je cesta,kterou s Vámi projdeme

Prémium Plzeň

Pergoly a zahradní domky Plzeň

Pergoly

Pergola na zahradě láká k nerušenému odpočinku a posezení s rodinou či přáteli. Je to lehká okrasná stavba a patří k velmi zajímavým a variabilním prvkům zahradní architektury. Pergoly se používají také jako ozdobný prvek pro růst popínavých rostlin. Pergola vás ochrání před slunečními paprsky v parném létě i před deštěm, a to od brzkého jara až do pozdního podzimu. 

Precizně zpracované pergoly od firmy Prémium

Máte-li zájem o pergolu na váš pozemek, ať už ji budete chtít využít pro posezení, jako prostor pro zahradní náčiní nebo jako krycí prvek pro krb nebo gril, neváhejte nás kontaktovat s nezávaznou poptávkou. Z kvalitních komponentů sestavíme dřevěné pergoly dle vašeho přání, poradíme vám s nejvhodnějším provedením pergoly a postaráme se o celkovou realizaci včetně záručních i pozáručních oprav. 

Dřevěné pergoly skýtají i další možnosti. Pokud se totiž dřevěná pergola vybaví roletami a střechou, vytvoří se moderní zimní zahrada a pergola je tak vhodná i pro celoroční použití nebo jako přístřešek pro zahradní techniku apod. 

 0134139

Zahradní domky na klíč

Svoji nabídku rozšířila firma Prémium i o zahradní domky pro Plzeň a okolí. Zahradní domky jsou samozřejmě dodávány včetně odborné montáže a vztahuje se na ně záruka. 

Zahradní domek už dávno není jen kůlna na nářadí a zahradní techniku. Je to místo pro dobrodružné hry vašich dětí, útočiště nebo chcete-li trucovnu, kde se dobře odpočívá, čte i spí, nebo poslouží třeba jako domácí dílna. 

Se zahradními domky se spíše počítá pro využití v teplých dnech, takže stavba zahradního domku nemusí být drahá ani časově náročná.

Než se rozhodnete pro konečnou podobu zahradního domku, rádi vám pomůžeme s naplánováním. Kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou na zahradní domky na klíč

0134151

Kde nás najdete

Prémium - Miloslav Němec

Sídlo firmy:
Nezbavětice 73
Nezvěstice 332 04

 

Provozovna:
Božkovská 11
32600, Plzeň

 

E-mail: premium-plzen@iol.cz
 
Mobil: +420 605 068 062
Mobil: +420 603 810 602
 
WWW : www.premiumstavby.cz
WWW : www.premium-plzen.cz
map