financování - projekt - stavební povolení - realizace - kolaudace - to je cesta,kterou s Vámi projdeme

Prémium Plzeň

Služby premium Plzeň

Plzeňská společnost Prémium se zabývá hned několka oblastmi převážně stavebních činností. Specializací naší firmy je výstavba střech na klíč, zateplování fasád a střech, montáž sádrokartonů a sendvičových panelů, dále se zaměřujeme na zemní práce, pokládku zámkové dlažby, dodávku a montáž dřevěných pergol a zahradních domků.
Nabízíme i další služby související s naší činností, např. klempířské a pokrývačské práce, odvoz zeminy, prodej stavebních materiálů, montáž a pronájem lešení, instalaci hromosvodů, nátěry, pronájem kontejnerů na odvoz odpadu a mnoho dalších. 

 

 

Střechy na klíč

rodinný domek Toužim - střecha 3Nevíte si rady s pokrývačskými a klempířskými pracemi a volbou té správné střešní krytiny pro váš dům? Rádi vám pomůžeme. Naší specializací jsou střechy na klíč pro Plzeň a okolí.

vedag-cr-logo

Střešní okna Fakro

Ke kvalitní střeše patří střešní okno . V současné době každý rád využije půdní prostory pro vytvoření obytných ploch . Proto pod střechou můžete najít útulné ložnice , dětské pokoje , využijete je jako pracovny s vítaným soukromím , posilovny a další .

logo_fakro

Novostavba bungalovu v Černošicích

Naše firma Prémium vybudovala rodinný dům-bungalov v Černošicích.Pokud chcete rychle a pohodlně bydlet kontaktujte realitní kacelář Dumrealit.cz

 

novostavba bungalovu v Černošicích 1

Rodinné domy na klíč

Neustále rozšiřujeme naši nabídku . U fnaší firmy Prémium si můžete zadat stavbu rodinného domku . Vždy při návrhu vycházíme z přání a potřeb zákazníka . Realizaci umíme zajistit od projektu , přes stavební povolení až po stavbu a kolaudaci .

rodinný dům na klíč Blatnice

Sádrokartony

Sádrokartonové desky jsou pevné, odolné a mají dlouhou životnost. Zároveň jsou sádrokartony velice lehké, takže nezatěžují konstrukci stavby. Představují variabilní a úspornou variantu výstavby. 

stažený soubor (1)

Zámková dlažba

Zámková dlažba je vysoce odolná zejména proti horizontálnímu posunu jednotlivých prvků dlažby, je tedy vhodná i pro plochy s velkým namáháním. Firma Prémium má pro vás nachystaný široký výběr zámkové dlažby.

babc

Zemní práce

Zemní práce pro Plzeň a okolí jsou dalším oborem, kde můžete využít našich profesionálních služeb. Pokud tedy hledáte ověřeného a zkušeného dodavatele zemních prací v Plzni, je tu pro vás firma Prémium.

zemní práce Plzeň

Zateplování střech a fasád

Mezi stavební práce s nejdelší tradicí naší firmy Prémium patří zateplování plochých i šikmých střech. Zateplování střech nabízíme ve variantách polystyrenu nebo minerální vaty v požadovaných tloušťkách.

logo (1)

Sendvičové panely

Sendvičové panely jsou efektivní jak z hlediska jejich pozitivních vlastností, tak i z hlediska pořizovacích nákladů. Jsou jedním z nejlevnějších materiálů určených pro stavbu stěn a střech.

sendičové panely Plzeň

Pergoly a zahradní domky

Dřevěné pergoly a zahradní domky skýtají nejen další prostory pro uložení nářadí či zahradní techniky, ale mohou se stát vaší oázou odpočinku. Firma Prémium nabízí pergoly a zahradní domky v mnoha variantách. 

0134139

Prohlídka ve vzorovém domě v Blatnici

Pokud se rozhodujete,zda si Váš vysněný domek necháte postavit právě od nás - přijďte se podívat co všechno umíme .V rodinném domku v Blatnici který je kompletně dostavěn vybaven a užíván Vám umožníme kompletní prohlídku  

Rodinný dům Blatnice

Kde nás najdete

Prémium - Miloslav Němec

Sídlo firmy:
Nezbavětice 73
Nezvěstice 332 04

 

Provozovna:
Božkovská 11
32600, Plzeň

 

E-mail: premium-plzen@iol.cz
 
Mobil: +420 605 068 062
Mobil: +420 603 810 602
 
WWW : www.premiumstavby.cz
WWW : www.premium-plzen.cz
map