financování - projekt - stavební povolení - realizace - kolaudace - to je cesta,kterou s Vámi projdeme

Prémium Plzeň

Zateplování střech a zateplování fasád Plzeň

Zateplování střech Plzeň 

Mezi stavební práce s nejdelší tradicí naší firmy Prémium patří zateplování plochých i šikmých střech. Zateplování střech nabízíme ve variantách polystyrenu nebo minerální vaty v požadovaných tloušťkách.

Proč zateplovat střechy? 

  • Střechy jsou trvale vystavovány vlivům počasí - silnému větru, sněhu, dešti a jiným povětrnostním podmínkám. Kvalitní zateplení střechy působení těchto vlivů eliminuje, čímž prodlužuje životnost stavby i její hodnotu. 
  • Profesionální zateplení střechy v zimě zabrání únikům tepla, v létě naopak zpomalí postup nadměrného tepla zvenku dovnitř.
  • Je-li zateplení střechy provedeno profesionální firmou, dokáže vám do budoucna díky úspoře nákladů na energie ušetřit spoustu peněz

Zateplování střech a fasád provádíme zejména pro Plzeň a okolí.

Novinka v zateplování střech : 

Zahájili jsme spolupráci se společnosti LIKO-S, a.s., která je výhradním dovozcem kanadské izolační pěny ICYNENE®

 

images     http://chytraizolace.cz/

 

- kompaktní izolace bezspojů a spár 

- nesesedá po celou dobu životnosti konstrukce 

- omezuje vznik plísní 

v_zime_hreje_cz

 

Měkká pěna Icynene je díky difúzně otevřená, tedy „dýchá" a propouští tak vzdušnou vlhkost včetně škodlivých látek a pachů ven z domu. Díky extrémně nízké nasákavosti nepotřebuje žádnou parozábranu a tím významně omezuje vnik plísní, bakterií a zamezuje šíření alergenů.

Nejrozšířenějším způsobem aplikace měkké pěnové izolace ICYNENE je nástřik mezi krokve na difúzní fólii. Nehrozí žádné sesednutí, smrštění nebo vznik tepelných mostů u hůře přístupných míst – například okolo střešních oken nebo za pozednicí. Z vnitřní strany izolace se díky minimální nasákavosti pěny ICYNENE nepoužívá parozábrana a k zaklopení se nejčastěji používá sádrokarton.  

Izolace ICYNENE vytváří zcela kompaktní neprůvzdušnou vrstvu. Vzniklá bariéra zabraňuje proudění horkého vzduchu do interiéru a vytváří tak účinnou ochranu střešní konstrukce před přehřátím.

V noci, když pak slunce přestane hřát, nevyzařuje díky difúzní otevřenosti tato izolace teplo do interiéru a Vy a Vaše děti můžete klidně spát v příjemném prostředí. Doporučujeme i větrat ale pouze v hodinách, kdy je vzduch nejchladnější.

 

 

Zateplování fasád Plzeň

Proč zateplovat fasády?

  • V první řadě je velkou výhodou rychlá návratnost úspor za vytápění - kvalitní zateplení fasády dokáže uspořit 30 až 50% současných nákladů!
  • Zateplení fasády zvyšuje kvalitu bydlení - sníží se hlučnost a zlepší mikroklima (tepelná pohoda v interiéru).
  • Díky zateplení fasády se sníží přehřívání budovy v letních měsících.
  • Odstraní se srážení, kondenzace páry - příčina vzniku a šíření plísní v bytech a domech. Plísně jsou nebezpečné zejména pro alergiky, osoby trpící dýchacími potížemi, děti a seniory. 
  • Váš dům dostane díky zateplení fasády nový vzhled a zvýší se tržní hodnota stavby.

Zateplování střech a fasád patří mezi řemesla, která mají u naší firmy Prémium nejdelší tradici. Zakládáme si jak na kvalitě používaných materiálů a služeb, tak i na dobrých vztazích s dodavateli a zákazníky. 

Prémium Plzeň , stavby a střechy Plzeň

Spolupracujeme zejména s osvědčenými partnery :

logo BACHL

 

logo (1) ISOVER (dřívě ORSIT)

 

RW-CZ-logo ROCKWOOL

Kde nás najdete

Prémium - Miloslav Němec

Sídlo firmy:
Nezbavětice 73
Nezvěstice 332 04

 

Provozovna:
Božkovská 11
32600, Plzeň

 

E-mail: premium-plzen@iol.cz
 
Mobil: +420 605 068 062
Mobil: +420 603 810 602
 
WWW : www.premiumstavby.cz
WWW : www.premium-plzen.cz
map